Absolwenci I stopnia 2018/2019

ABSOLWENCI PSM I ST. 2018/2019

NOWY TARG I FILIE RABKA ZDRÓJ I SZCZAWNICA


1.      Bańka Michał             - fortepian       - mgr E. Cukier

2.      Baran Katarzyna        - altówka         - mgr A. Niemiec

3.      Bednarczyk Jakub     - fortepian       - mgr M. Majda

4.      Bielak Łukasz             - skrzypce       - mgr M. Chrzanowska

5.      Bryja Tatiana             - fortepian       - mgr M. Majda

6.      Czyszczoń Monika    - skrzypce       - mgr P. Dziechciowski

7.      Fatla Tomasz             - skrzypce       - mgr P. Bujok

8.      Folwarski Konrad      - klarnet           - mgr K. Zielińska

9.      Gabryś Bartosz          - sakshorn       - lic. J. Pańszczyk

10.  Garbaruk Mateusz     - skrzypce       - mgr Ł. Antkiewicz

11.  Gil Maria                   - flet                - mgr M. Margańska-Dec

12.  Handzel Sara             - klarnet           - mgr K. Zielińska

13.  Hryc Karolina              - klarnet           - mgr J. Józefiak

14.  Jabłoński Wojciech    - akordeon       - mgr T. Więcek

15.  Knapczyk Nicole       - skrzypce       - mgr A. Niemiec

16.  Kołodziejska Klara    - fortepian       - mgr W. Wójcik

17.  Krupa Aleksandra      - gitara             - mgr A. Furmankiewicz

18.  Kuczyńska Natalia     - flet                - mgr K. Siaśkiewicz

19.  Kurzak Barbara         - skrzypce       - mgr K. Bartczyszyn

20.  Kutyła Paweł             - organy           - dr M. Augustyn

21.  Lichaj Aleksandra      - fortepian       - mgr U. Krauzowicz

22.  Listkowska Laura      - fortepian       - p. C. Sopata

23.  Łapsa Jagoda             - skrzypce       - mgr K. Szymbara

24.  Łaś Malwina              - skrzypce       - mgr K. Szymbara

25.  Łojek Martyna           - fortepian       - mgr U. Krauzowicz

26.  Magiera Karolina       - skrzypce       - mgr M. Chrzanowska

27.  Majda Martyna          - fortepian       - mgr M. Cieplińska-Korwel

28.  Majerczak Wojciech  - fortepian       - mgr W. Wójcik

29.  Miętus Katarzyna       - altówka         - mgr A. Niemiec

30.  Mirek Emilia              - fortepian       - mgr B. Kaperska

31.  Mos Albert                 - trąbka            - lic. J. Pańszczyk

32.  Moś Michał                - klarnet           - mgr W. Kwiatek

33.  Musiał Julia               - klarnet           - mgr J. Józefiak

34.  Natkaniec Natalia      - fortepian       - mgr B. Wnęk

35.  Pierwoła Mariola        - organy           - dr M. Augustyn

36.  Pierwoła Mateusz       - organy           - dr M. Augustyn

37.  Pranica Klemens        - akordeon       - mgr K. Groński

38.  Prylińska Weronika   - fortepian       - mgr A. Krupowska

39.  Ptak Jakub                 - gitara             - mgr M. Kenig

40.  Rajski Jan                  - fortepian       - mgr A. Derebas

41.  Rapacz Julia              - wiolonczela   - mgr A. Majchrzyk

42.  Rączka Gabriela        - flet                - mgr K. Siaśkiewicz

43.  Ryś Vanessa              - skrzypce       - mgr Ł. Antkiewicz

44.  Słońska Blanka          - fortepian       - mgr M. Majda

45.  Sochań Anna             - fortepian       - mgr A. Krupowska

46.  Szewczyk Antoni       - fortepian       - mgr E. Cukier

47.  Tokarczyk Kacper     - skrzypce       - mgr J. Tupik

48.  Tokarczyk Weronika - fortepian       - p. C. Sopata

49.  Trzeszczoń Bartłomiej- fortepian      - mgr W. Wójcik

50.  Tylka Karolina            - skrzypce       - mgr M. Chrzanowska

51.  Winnicki Maciej        - fortepian       - mgr A. Derebas

52.  Wójciak Alicja           - fortepian       - mgr A. Krupowska

53.  Zagata Emilia             - saksofon       - mgr W. Inglot

54   Zembal Martyna        - skrzypce       - mgr P. Dziechciowski

1.      Bańka Michał             - fortepian       - mgr E. Cukier

2.      Baran Katarzyna        - altówka         - mgr A. Niemiec

3.      Bednarczyk Jakub     - fortepian       - mgr M. Majda

4.      Bielak Łukasz                        - skrzypce       - mgr M. Chrzanowska

5.      Bryja Tatiana             - fortepian       - mgr M. Majda

6.      Czyszczoń Monika    - skrzypce       - mgr P. Dziechciowski

7.      Fatla Tomasz             - skrzypce       - mgr P. Bujok

8.      Folwarski Konrad      - klarnet           - mgr K. Zielińska

9.      Gabryś Bartosz          - sakshorn       - lic. J. Pańszczyk

10.  Garbaruk Mateusz     - skrzypce       - mgr Ł. Antkiewicz

11.  Gil Maria                   - flet                - mgr M. Margańska-Dec

12.  Handzel Sara             - klarnet           - mgr K. Zielińska

13.  Hryc Karolina                        - klarnet           - mgr J. Józefiak

14.  Jabłoński Wojciech    - akordeon       - mgr T. Więcek

15.  Knapczyk Nicole       - skrzypce       - mgr A. Niemiec

16.  Kołodziejska Klara    - fortepian       - mgr W. Wójcik

17.  Krupa Aleksandra      - gitara             - mgr A. Furmankiewicz

18.  Kuczyńska Natalia     - flet                - mgr K. Siaśkiewicz

19.  Kurzak Barbara         - skrzypce       - mgr K. Bartczyszyn

20.  Kutyła Paweł             - organy           - dr M. Augustyn

21.  Lichaj Aleksandra      - fortepian       - mgr U. Krauzowicz

22.  Listkowska Laura      - fortepian       - p. C. Sopata

23.  Łapsa Jagoda             - skrzypce       - mgr K. Szymbara

24.  Łaś Malwina              - skrzypce       - mgr K. Szymbara

25.  Łojek Martyna                       - fortepian       - mgr U. Krauzowicz

26.  Magiera Karolina       - skrzypce       - mgr M. Chrzanowska

27.  Majda Martyna          - fortepian       - mgr M. Cieplińska-Korwel

28.  Majerczak Wojciech  - fortepian       - mgr W. Wójcik

29.  Miętus Katarzyna       - altówka         - mgr A. Niemiec

30.  Mirek Emilia              - fortepian       - mgr B. Kaperska

31.  Mos Albert                 - trąbka                        - lic. J. Pańszczyk

32.  Moś Michał                - klarnet           - mgr W. Kwiatek

33.  Musiał Julia               - klarnet           - mgr J. Józefiak

34.  Natkaniec Natalia      - fortepian       - mgr B. Wnęk

35.  Pierwoła Mariola        - organy           - dr M. Augustyn

36.  Pierwoła Mateusz       - organy           - dr M. Augustyn

37.  Pranica Klemens        - akordeon       - mgr K. Groński

38.  Prylińska Weronika   - fortepian       - mgr A. Krupowska

39.  Ptak Jakub                 - gitara             - mgr M. Kenig

40.  Rajski Jan                  - fortepian       - mgr A. Derebas

41.  Rapacz Julia              - wiolonczela   - mgr A. Majchrzyk

42.  Rączka Gabriela        - flet                - mgr K. Siaśkiewicz

43.  Ryś Vanessa              - skrzypce       - mgr Ł. Antkiewicz

44.  Słońska Blanka          - fortepian       - mgr M. Majda

45.  Sochań Anna             - fortepian       - mgr A. Krupowska

46.  Szewczyk Antoni       - fortepian       - mgr E. Cukier

47.  Tokarczyk Kacper     - skrzypce       - mgr J. Tupik

48.  Tokarczyk Weronika - fortepian       - p. C. Sopata

49.  Trzeszczoń Bartłomiej- fortepian      - mgr W. Wójcik

50.  Tylka Karolina                       - skrzypce       - mgr M. Chrzanowska

51.  Winnicki Maciej        - fortepian       - mgr A. Derebas

52.  Wójciak Alicja                       - fortepian       - mgr A. Krupowska

53.  Zagata Emilia             - saksofon       - mgr W. Inglot

54.  Zembal Martyna        - skrzypce       - mgr P. Dziechciowski

free joomla template

 2020 01 31 085523