2014.01.20 - Dzien Babci i Dziadka

KONCERT Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

W dniu 20 stycznia w sali koncertowej naszej szkoły odbył się uroczysty koncert dedykowany, z okazji ich święta- Babciom i Dziadkom. Uroczysty i uroczy, bo oto najmłodsi pianiści prezentowali swoje pierwsze, przecież tak niedawno nabyte umiejętności. Występom towarzyszyły ogromne emocje, zarówno po stronie wykonawców jak i wypełnionej po brzegi widowni. Chociaż mali artyści nie mają jeszcze wielkiego doświadczenia, z pewnością nie brakuje im serca i zapału. Z przejęciem wykonywali swoje utwory, starając się, by ich najbliżsi byli z nich dumni. Zaproszeni seniorzy, nie kryjąc wzruszenia, entuzjastycznie oklaskiwali wszystkich wykonawców.
W tej serdecznej, rodzinnej atmosferze mieliśmy okazję posłuchać: z klasy p. K. Ciesielskiej - Patrycji Knap; z klasy p. A. Derebas - Macieja Winnickiego i Jana Rajskiego; z klasy p. B. Kaperskiej - Łukasza Migla: z klasy p. U. Karuzowicz - Aleksandry Lichaj, Agaty Błoniarz i Anny Suder, z klasy p. E. Niehorskiej - Antoniego Szewczyka, Julii Osmali i Zuzanny Łaciak; z klasy p. H. Sięki - Bartłomieja Słowika i Doroty Leśniak; z klasy p. B. Wnęk - Natalii Natkaniec, Kamila Brzeźnego i Natalii Gał; z klasy p. J. Zmarz - Zofii Sięki. Wszystkim paniom prowadzącym dzieci serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszych pociech.

Czas muzykowania upłynął w mgnieniu oka, po koncercie dzieci dostały kosz słodyczy, a babcie i dziadkowie wielobarwne prymulki. Za te urocze gesty, a przede wszystkim za umożliwienie pokazania dzieciom swoich możliwości na scenie w prawdziwej sali koncertowej, podziękowania należą się także organizatorom koncertu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne!

HS

free joomla template

 2020 01 31 085523