Wyniki Konkursu Pianistycznego dla Najmłodszych "Wiosenne spotkanie przy fortepianie"

Wyniki Konkursu Pianistycznego dla Najmłodszych "Wiosenne spotkanie przy fortepianie"

I nagrodę otrzymali:

Aleksandra Bryja, Barbara Cyrwus, Gargol Józef, Wiktoria Halczak, Karolina Pęksa, Katarzyna Pranica. Andrzej Rusiecki, Magdalena Ryskala, Karolina Smorońska, Katarzyna Wojtyczka, Nel Zgierska

II nagrodę otrzymali:

Beniamin Basta, Jagna Bryniarska, Zuzanna Czop, Julia Dziwisz, Ewa Lisowska, Sonia Łaś, Zuzanna Madeja, Julia Słońska, Rafał Tokarczyk, Jan Wiercioch, Anna Ziółko

III nagrodę otrzymali:

Julia Domalik, Wiktoria Janas, Anna Kundziarz, Aleksandra Tkaczyk

Gratulujemy!

Wyniki konkursu sekcji instrumentów strunowych Mistrzowie Literarury

Wyniki konkursu sekcji instrumentów strunowych Mistrzowie Literarury

Grupa I

Marcin Głodziak - I miejsce

Gabriela Leżańska - II miejsce

Patrycja Kowalczyk - III miejsce

Grupa II

Kinga Nowak - I miejsce

Adriannna Derebas i Iwona Jarząbek - II miejsce ex aequeo

Aleksandra Kutyła - III miejsce

Gratulujemy.

Wyniki Konkursu na Najlepsze Wykonanie Miniatury

Wyniki Konkursu na Najlepsze Wykonanie Miniatury z dnia 18 kwietnia 2016r.

GRUPA MŁODSZA

I MIEJSCE
Kacper Matysiak z klasy perkusji Pana Michała Peikera

II MIEJSCE
Zofia Pitoń z klasy akordeonu Pana Marka Hnatkiewicza

III MIEJSCE ex aequo
Szymon Wyrostek z klasy akordeonu Pana Macieja Inglota
Damian Folwarski z klasy trąbki Pana Pawła Durowskiego
Julia Kutyła z klasy fletu Pani Magdaleny Margańskiej-Dec
Łukasz Bryja z klasy klarnetu Pana Stanisława Rakoczego

WYRÓŻNIENIE
Jan Wiercioch z klasy klarnetu Pana Wojciecha Kwiatka
Jan Bryniarski z klasy perkusji Pana Michała Peikera
Wojciech Jabłoński z klasy akordeonu Pana Marka Hnatkiewicza
Jakub Marszałek z klasy trąbki Pana Pawła Durowskiego
Aleksandra Podleś z klasy fletu Pani Małgorzaty Brzózki-Miki

GRUPA STARSZA

I MIEJSCE ex aequo
Jakub Wójciak z klasy saksofonu Pana Wojciecha Inglota
Szymon Sarniak z klasy akordeonu Pana Marka Hnatkiewicza

II MIEJSCE ex aequo
Maciej Haładyna z klasy akordeonu Pana Marka Hnatkiewicza
Michał Balicki z klasy perkusji Pana Michała Peikera

III MIEJSCE ex aequo
Beniamin Rafiński z klasy trąbki Pana Pawła Durowskiego
Janusz Polak z klasy akordeonu Pana Marka Hnatkiewicza

WYRÓŻNIENIE
Wojciech Pitoń z klasy akordeonu Pana Marka Hnatkiewicza

Gratulujemy.

Wyniki Szkolnego Konkursu "Test Słuchowy I st."

Wyniki Szkolnego Konkursu "Test Słuchowy I st." dla uczniów szkoły I st. z dnia 18 lutego 2016r.

I miejsce Karolina Fąfrowicz

II miejsce Mateusz Słonina

III miejsce Izabela Wacławik

wyróżnienie: Łukasz Pędzimąż

Gratulujemy.

Wyniki Szkolnego Konkursu Czytania Nut Głosem dla uczniów szkoły I st.

Wyniki Szkolnego Konkursu Czytania Nut Głosem dla uczniów szkoły I st. z dnia 11 lutego 2016r.

I miejsce Izabela Wacławik

II miejsce Daria Ptak

III miejsce Zuzanna Garbaruk

Gratulujemy.

Wyniki konkursu "Ostatkowy Zawrót Głowy"

Wyniki konkursu "Ostatkowy Zawrót Głowy"

Grupa I:
I miejsce - Julia Rapacz
II miejsce - Maria Lichaj
III miejsce - Maria Łukaszka

Grupa II:
I miejsce - Jakub Majek
II miejsce - Tomasz Mościcki
III miejsce - Beata Kowalczyk

Gratulujemy.

free joomla template