Konkurs "Czytania Nut Głosem"

Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych zaprasza uczniów szkoły muzycznej II stopnia do udziału w konkursie "Czytania Nut Głosem" który odbędzie się 20 października (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali 202.

2014-10-20-czytanie nut glosem mini

Wyniki Szkolnego Konkursu na najlepsze wykonanie utworu rozrywkowego

Wyniki Szkolnego Konkursu na najlepsze wykonanie utworu rozrywkowego dla uczniów Sekcji Instrumentów Dętych Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Nowym Targu

Kategoria solistów - Szkoła Muzyczna I st.

I miejsce - Jakub Wójciak z klasy saksofonu p. W. Inglota
II miejsce - Jakub Galica z klasy akordeonu p. M. Inglota
III miejsce - Jan Bryniarski z klasy perkusji p. M. Peikera

Wyróżnienia:
Łukasz Bryja z klasy klarnetu p. S. Rakoczego
Sara Handzel z klasy klarnetu p. P. Krauzowicza
Marcin Majerczak z klasy perkusji p. M. Peikera
Joanna Skupień z klasy perkusji p. M. Peikera
Paweł Kutyła z klasy akordeonu p. M. Hnatkiewicza


Kategoria solistów - Szkoła Muzyczna II st.

I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Beniamin Rafiński z klasy trąbki p. P. Durowskiego
II miejsce - Michał Balicki z klasy perkusji p. M. Peikera
III miejsce - nie przyznano

Wyróżnienie:
Krystyna Milaniak z klasy fagotu p. W. Krawca

Zespoły:

I miejsce - trio saksofonowe w składzie: Justyna Dąbek, Jakub Wójciak, Marek Madej z klasy p. W. Inglota
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - trio fagotowe w składzie: Alicja Cachro, Zuzanna Bielecka, Krystyna Milaniak z klasy p. W. Krawca

Wyróżnienie:
Duet w składzie: Dawid Zając, Sylwia Karkoszka z klasy p. J. Pańszczyka

Gratulujemy!

Szkolny konkurs na najlepsze wykonanie utworu rozrywkowego dla uczniów Sekcji Instrumentów Dętych

Sekcja Instrumentów Dętych Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu, zaprasza do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na najlepsze wykonanie utworu rozrywkowego dla uczniów Sekcji Instrumentów Dętych Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu, który odbędzie się 16 kwietnia 2014 r. o godzinie 13:00.

Nauczyciele proszeni są o składanie zgłoszeń do dnia 6 kwietnia 2014 r. sekretariacie szkoły lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Pobierz regulamin

2014 04 16-konkurs sekcji detej mini

Wyniki konkursu "Ostatkowy Zawrót Głowy"

Wyniki konkursu "Ostatkowy Zawrót Głowy"

Grupa I

I miejsce: Jakub Majek

II miejsce: Maja Bobrowska

II miejsce: Julia Rapacz

II miejsce: Ewelina Kopeć

Grupa II

I miejsce: Piotr Suder

II miejsce: duet w składzie: Alicja Stanowska, Katarzyna Jachymiak

III miejsce: Maria Kula

Gratulujemy!

Ostatkowy Zawrót Głowy

Ostatkowy Zawrót Głowy. Konkurs dla uczniów wszystkich sekcji Szkoły Muzycznej I st. Stwórz własną melodię i zagraj sam lub w zespole. Zgłoszenia udziału w konkursie prosimy kierować do sekretariatu lub do p. Agnieszki Majchrzyk. 25 lutego 2014r (wtorek) godz. 16.00, Sala Kameralna.

2014 01 25-zawrot glowy mini

Konkurs "Mistrzowie literatury"

Konkurs Sekcji Strunowej "Mistrzowie literatury" dla uczniów II stopnia odbędzie się we wtorek 21 stycznia 2014r. Początek godzina 15:00, sala Koncertowa. Serdecznie zapraszamy!

2014 01 21-konkurs mini

Wyniki Szkolnego Konkursu Pianistycznego

Wyniki Konkursu na etiudę - 28 listopada 2013r. w filii Rabka-Zdrój

Grupa I, kl. III i IV

Wyróżnienie:

Data Julia Kl.III - Cecylia Sopata
Figura Anna kl.III - Marta C.Korwel
Kowalcze Emilia kl.II - Małgorzata Majda
Adamczyk Aleksander kl.IV - Alicja Krupowska
Bekier Wiktoria kl.IV - Marta C.Korwel
Ptak Daria kl.IV - Cecylia Sopata
Trybuła Emilia kl.IV - Marta C.Korwel


Grupa II, kl. V i VI

Wyróżnienie:

Dziur Maria kl.V - Małgorzata Majda
Kubińska Kinga kl.V - Cecylia Sopata
Teper Feliks kl.VI - Małgorzata Majda
Żur Magdalena kl.VI - Marta C.Korwel

Gratulujemy!

Wyniki Szkolnego Konkursu Pianistycznego

Wyniki Szkolnego Konkursu Pianistycznego na formę etiudy dla klas V i VI c/6 oraz III i IV c/4.

Wyróżnienia otrzymali:

Dominik Iżyk - z klasy p. Agnieszki Derebas

Aleksandra Nowobilska - z klasy p. Bożeny Wnęk

Julia Mokracka, Piotr Suder - z klasy p. Urszuli Krauzowicz

Zuzanna Górska - z klasy p. Aliny Jarząbek

Dominika Zych - z klasy p. Ewy Niehorskiej

Gratulujemy!

Wyniki Szkolnego Konkursu Pianistycznego

Wyniki Szkolnego Konkursu Pianistycznego, Klasa III i IV c/6

Wyróżnienia otrzymali:

Lidia Dzierzęga, Emilia Gal, Konrad Strama - z klasy p. Bożeny Wnęk

Konrad Kurzak, Katarzyna Lenard - z klasy p. Agnieszki Derebas

Nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie etiudy otrzymała:

Urszula Szwab - z klasy p. Bożeny Wnęk

Gratulujemy!

free joomla template

Funduszeeu