Nowotarska Szkoła Muzyczna kolędowo

Zapraszamy już 23 stycznia (sobota) o godz.18.00 na profil fb Miejskiego Ośrodka Kultury gdzie będzie można posłuchać i oglądnąć koncert kolęd Młodej Podhalańskiej Filharmonii w wykonaniu Solistów, Zespołu Wokalnego i Orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu. Nie zabraknie tradycyjnych kolęd jak „Bóg się rodzi”, czy „Dzisiaj w Betlejem”, ale i tych mniej znanych, a równie pięknych pastorałek i pieśni zimowych jak choćby „Serce ludzkie”. Polecamy serdecznie.

300 KONCERT

Z radością informujemy, że Tomasz Fatla z klasy skrzypiec Pani Pauliny Bujok otrzymał wyróżnienie w Konkursie The Progressive Musicians Online Classics Competition 2020, USA Nowy Jork, 27 grudnia 2020 r.

 

UWAGA - zajęcia z chóru będą odbywać się stacjonarnie wg. planu 

chór dziecięcy o godz. 15:00

chór młodzieżowy o godz. 16:30

Zajęcia teoretyczne dla klas I - III (ab) cyklu VI - letniego w dalszym ciągu będą odbywać się zdalnie.

Zimowa przerwa świąteczna w naszej szkole zaczyna się 23 grudnia 2020 r. i trwać będzie do 31 grudnia 2020 r.

Ferie zimowe to okres od 4 - 17 stycznia 2021 r. ( Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVIT-19)

 

Z radością informujemy, że uczennice z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz: Karolina Poczkajska i Marta Kaczmarczyk zajęły III miejsce podczas VI Miedzynarodowego Konkursu Pianistycznego ( Trzciana, 18-20 grudnia 2020 r.)

 

Z radością informujemy, że Tomasz Fatla z klasy skrzypiec Pani Pauliny Bujok zajął III miejsce w Danubia Talents International Music Competition Online 2020, Festival & Competition ( Budapeszt, 15 grudnia 2020 r.)

Dnia 7 grudnia ( tj. poniedziałek) 2020 r. nie ma zajęć z teorii. W tym dniu nauczyciele biorą udział w warsztatach

    Z radością informujemy, że uczniowie z klasy gitary Pana Adriana Furmankiewicza: Sebastian Nawara zajął I miejsce natomiast Izabela Kurzeja zdobyła  wyróżnienie  w XIV Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla Dzieci ( Rybnik, 5 grudnia 2020 r.) 

Z radością informujemy że uczniowie z klasy gitary Pana Adriana Furmankiewicza Sebastian Nawara oraz Izabela Kurzeja zdobyli wyróżnienie w II Ogólnopolskim Radomskim Zlocie Gitarowym (Radom, 16-30 listopada 2020 r.)