W dniu 8 kwietnia 2021 r. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie wprowadza przedłużenie aktualnie obowiązujących ograniczeń w funkcjonowaniu szkół i placówek do dnia 18 kwietnia 2021 r.

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 1 - 6 kwietnia 2021 r.

Z radością informujemy, że Wiktoria Pałasz uczennica z klasy skrzypiec Pani Pauliny Bujok zajęła III miejsce w konkursie Danubia Talents 3rd "Wiener Klassiker" International Online Music Competition (  Budapeszt, 1- 23 marca 2021 r.)

 


                    

Z radością informujemy że nauczyciele z naszej szkoły Pani dr Ksenia Miśkiewicz oraz Pan mgr Maciej Kiełpiński zostali nagrodzeni w konkursie ( na napisanie eseju) organizowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej.

Czytaj więcej https://cea-art.pl/rozstrzygniecie-konkursu-na-esej-dla-nauczycieli/

Szanowni PaństwoZ uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju od 22 marca do 11 kwietnia br., w naszej szkole nauka będzie realizowana w trybie zdalnym.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. (Rozporządzenie zostało skierowane do publikacji w Dzienniku Ustaw. Wejdzie w życie 22 marca br.) uczniowie będą realizowali naukę w trybie zdalnym od 22 marca 2021 r. do 11 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo,
 
W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną oraz ze względu na bezpieczeństwo Państwa i uczniów jesteśmy zmuszeni do PRZEŁOŻENIA terminu naszego konkursu "Od zasad do praktyki muzycznej" na czerwiec, mając nadzieję, że w tym czasie ilość zachorowań będzie niższa. Jest dla nas niezmiernie ważne by wszyscy uczniowie pragnący wziąć udział w tym przedsięwzięciu mieli taką możliwość, co niestety dziś nie jest wykonalne. Uczniowie z czerwonych stref nie mogliby bowiem do nas przyjechać.
Liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość. Mamy jednocześnie nadzieję, że uda nam się jednak zrealizować to przedsięwzięcie w tym roku szkolnym. O ewentualnym terminie zostaną Państwo poinformowani w na początku maja.

Z radością informujemy, że Amelia Domagała uczennica z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyła wyróżnienie I stopnia podczas III Elbląskiego Konkursu Pianistycznego w wersji zdalnej ( Elbląg, 7 marca 2021 r.)

Link z nagrań chóru dziecięcego i młodzieżowego PSM w Nowym Targu

https://youtu.be/IaPwFpW1ElE