I Konkurs - Czytania nut a`vista zw ZSM im. M. Karłowicza, Kraków, 20 - 21 października 2003r.

Dominika Grzybacz - II miejsce (I miejsca nie przyznano)

VI Archidiecezjalny Konkurs Kolęd i Pastorałek na Podhalu, Zakopane, 29 - 30 grudnia 2003r.

Chór dziecięcy - Wesołe nutki- - II miejsce - pod kierunkiem Pani Kseni Miśkiewicz

Małopolski Konkurs Muzyki Współczesnej dla Dzieci i Młodzieży, Srebrna Szybka, Kraków, 16 - 18 stycznia 2004r.

Katarzyna Miśkiewicz - z klasy fortepianu p. M. Majdy - I miejsce
Anna Kenig - z klasy fortepianu p. M. Cieplińska - Korwel - II miejsce
Dominika Grzybacz - z klasy fortepianu p. C. Sopata - III miejsce

Konkurs Wiedzy o Mieczysławie Karłowiczu, Kraków, styczeń 2004r

Wojciech Pniaczek - I miejsce

III Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia, Nowy Targ, 29 kwietnia 2004r.

Wojciech Kwiatek - z klasy klarnetu p. S. Rakoczego - I miejsce
Radosław Chwistek - z klasy klarnetu p.P. Krauzowicza - III miejsce

V Konkurs Skrzypcowy dla Uczniów kl. II i III Szkół Muzycznych I stopnia, Żywiec, 5 maja 2004r.

Polanowski Robert - z klasy skrzypiec p. Ł. Antkiewicza - III miejsce
Paulina Bujok - z klasy skrzypiec p. P. Dziechciowskiego - IV miejsce

XVII Nowosądecki Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia, Krynica, 14 maja 2004r.

Igor Kret - z klasy fortepianu p. B. Kaperskiej - wyróżnienie I stopnia
Sebastian Wiewióra - z klasy fortepianu p. U. Krauzowicz - wyróżnienie III stopnia
Anna Kenig - z klasy fortepianu p. M. Cieplińskiej - Korwel - wyróżnienie
Dawid Torba - z klasy fortepianu A. Krupowskiej - wyróżnienie I stopnia
Dominika Grzybacz - z klasy fortepianu p. C. Sopaty - wyróżnienie II stopnia
Justyna Hanusiak - z klasy fortepianu p. M. Majdy - wyróżnienie
Katarzyna Miśkiewicz - z klasy fortepianu M. Majdy - wyróżnienie

II Krośnieński Festiwal Klarnetowy, Krosno, 14 - 16 maja2004r.

Radosław Chwistek - z klasy klarnetu p. P. Krauzowicza - III miejsce

II Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych, Płońsk, 29 maja 2004r.

Natalia Głowa - z klasy klarnetu p. P. Krauzowicza - III miejsce
Kacper Zmarzliński - z klasy klarnetu p. P. Krauzowicza - II miejsce

III Międzyszkolny Konkurs Regionu Małopolskiego na Najciekawszą Interpretację Dzieła Mieczysława Karłowicza, Kraków, 17 czerwca 2004r.

Chór Kameralny PSM II st. - I miejsce (ex equo) - pod kierunkiem p. K. Miśkiewicz