XVII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek - Będzin, 8 stycznia 2011r.

Chór dziecięcy pod dyrekcją Małgorzaty Majdy - I miejsce

XX Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej Kolędy i Pastorałki, Myślenice, 30 - 31 styczeń 2011r.

Chór dziecięcy Wesołe Nutki- pod kierownictwem p. K. Miśkiewicz - I miejsce

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia, Warszawa, 14 - 15 marca 2011r.

Jan Mrożek - z klasy wiolonczeli p. M. Gubały - wyróżnienie II st.

Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia, Warszawa, 13-14 marca 2011r.

Magdalena Jarząbek i Joanna Najbor - z klasy wiolonczeli p. M. Gubały - wyróżnienie - 22 pkt.

I Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Warszawa, 2-3 kwietnia 2011r

Żeński Chór Kameralny PSM w Nowym Targu - pod kierownictwem p. Kseni Miśkiewicz- I miejsce i złoty dyplom

I Ogólnopolski Konkurs Młodzi czarodzieje gitary Dobczyce, 5-6 kwietnia 2011r.

Dominik Buksa - z klasy gitary p. J. Wołek - III miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz Jasło, 14 - 16 kwietnia 2011r.

Jan Mrożek - z klasy wiolonczeli p. M. Gubały - I miejsce

XII Konkurs Skrzypcowy Uczniów Klas II i III Żywiec, 5 maja 2011r

Gabriela Grzybacz - z klasy skrzypiec p. Ł. Antkiewicza - III miejsce
Klaudia Buksa - z klasy skrzypiec p. A. Niemiec - wyróżnienie

V Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych Nowy Targ, 8 maja 2011r.

Big- Band PSM - pod kierownictwem p. M. Łapczyńskiej - II miejsce

I Regionalny Konkurs Pianistyczny - Wiosenne Spotkania Muzyczne Kolbuszowa, 10 maja 2011r.

Karolina Lichaj - z klasy fortepianu p. U. Krauzowicz- wyróżnienie

I Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista" - Olkusz, 12-13 maja 2011r.

Gabriela Grzybacz - wyróżnienie - naucz. Łukasz Antkiewicz

III Makroregionalny Konkurs Wiolonczelowy Bochnia 14-15 maja 2011r.

Jan Mrożek - z klasy wiolonczeli p. M. Gubały - III miejsce

II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny - Mały Pianista- dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I stopnia, Myślenice, 19 - 20 maja 2011r.

Maria Dziur - z klasy fortepianu p. M. Majdy - II miejsce
Maria Miodońska - z klasy fortepianu p. A. Krupowskiej - II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych - Zakopane, 24 maja 2011r.

Duet w składzie: Natalia Rataj, Sylwia Rataj - I miejsce ? naucz. Paweł Krauzowicz

V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Mistrz Literatury Dziecięcej, Warszawa, 9 - 12 czerwca 2011r.

Patrycja Polanowska - z klasy skrzypiec p. Ł. Antkiewicza - wyróżnienie

XXXIV Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych Echo Trombity 2011, Nowy Sącz, 17 - 19 czerwca 2011r.

Big-band PSM pod kierownictwem p. M. Łapczyńskiej - I miejsce