Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zajęła II miejsce w International Music Competition "London" Grand Prize Virtuoso 2016 - Londyn, 31 października 2016 r.

Trio przygotowane przez Panią Monikę Gubałę w składzie: Katarzyna Bryniczka - wiolonczela, Miriam Wójciak - fortepian, Adrianna Derebas - skrzypce zdobyło wyróżnienie w II Jesiennych Spotkaniach Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia - Żywiec, 7 listopada 2016r.

Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz otrzymała wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Pianogranie" - Kraków, 7-8 listopada 2016r.

Zespół Rytmiczny PSM przygotowany przez Panią Annę Lichosyt zajął II miejsce w II Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rytmicznych Szkół Muzycznych I stopnia - Dobczyce, 17 listopada 2016r.

Miriam Wójciak z klasy fortepianu Agnieszki Derebas zdobyła Nagrodę Specjalną im. Moniki Sikorskiej - Wojtachy w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Anny Wesołowskiej i Haliny Wesołowskiej - Madetko w Katowicach.

Miriam Wójciak z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas zdobyła wyróżnienie w IX Konkursie Pianistycznym im. Ireny Rolanowskiej, Kraków, 2-3 grudnia 2016 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zdobyła wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie - Sochaczew, 13-14 stycznia 2017 r.

Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zajęła I miejsce (gr. II) w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Trzciana, 14-15 stycznia 2017 r.

Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas zajął II miejsce (gr. IV) w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Trzciana, 14-15 stycznia 2017 r.

Aleksandra Lichaj z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zajęła III miejsce (gr. IV) w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Trzciana, 14-15 stycznia 2017 r.

Tatiana Bryja z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy zajęła III miejsce (gr. IV) w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Trzciana, 14-15 stycznia 2017 r.

Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej zajął II miejsce (gr. V) w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Trzciana, 14-15 stycznia 2017 r.

Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej zdobył wyróżnienie w XX Małopolskim - I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego Tuchów, 26-27 stycznia 2017r.

Weronika Prylińska z klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej zdobyła wyróżnienie w XX Małopolskim - I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego Tuchów, 26-27 stycznia 2017r.

Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas  został Srebrnym Wirtuozem w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Witruoz" - Sanok, 6-7 lutego 2017 r.

Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zajęła I miejsce, Katarzyna Florek z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyła wyróżnienie, Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej zajął III miejsce, Weronika Prylińska z klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej zajęła III miejsce, Tatiana Bryja z klasy fortepianu Pani Małgorzaty Majdy zdobyła wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Mały Pianista" Myślenice, 16-17 marca 2017 r.

Szymon Wyrostek z klasy akordeonu Pana Macieja Inglota - zdobył wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Akordeonu SM I st.Bochnia, 20-21 lutego 2017r.

Julia Biegun z klasy fletu Pani Magdaleny Margańskiej-Dec - zdobyła wyróżnienie, Sara Handzel z klasy klarnetu Pani Kamili Zielińskiej - zdobyła wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Instrumentów Dętych Drewnianych SM I st. Nowy Targ, 01-04 marca 2017r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały- zdobyła wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu SM I st. Kraków, 01-03 marca 2017r.

Maria Hornik  z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały II miejsce w Golden Classical Music Awards, New York, International Music Competition Nowy Jork USA, 13 marca 2017 r., 

Marcin Głodziak z klasy gitary Pana Andrzeja Krawca zajął III miejsce w VII Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym - Kielce, 19-22 marca 2017 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zajęła II miejsce, Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas zdobył wyróżnienie, Weronika Bujok
z klasy fortepianu Pani Joanny Zmarz zdobyła wyróżnienie, Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyła wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów - Jasło, 23-24 marca 2017 r.

Emilia Luberda z klasy gitary Pana Daniela Czosnka dobyla wyróznienie w V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym - Dąbrowa Górnicza, 28-29 marca 2017 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zajęła I miejsce 8th International Young Musicians Competition Prize "Antonio Salieri" 2017 Town of Legnago (VR) Włochy - Legnago, 30 marca - 9 kwietnia 2017 r.

Chór Dziecięcy "Wesołe Nutki" pod dyr. Kseni Miśkiewicz zdobył srebrną strunę w XIX Ogólnopolskim Konkursie Chórów "O złotą strunę" - Niepołomice, 1-2 kwietnia 2017 r.

Weronika Bujok z klasy fortepianu Pani Joanny Zmarz została Finalistką zdobyła IV nagrodę XI Międzynarodowego Konkursu Interpretacji Muzycznej Krasiczyn 30 marca - 1 kwietnia 2017 r.

Drużyna w składzie Miriam Wójciak oraz Marcin Głodziak, przygotowana przez Panią mgr Aurellę Prośniak zajęła III miejsce w  II  Ogólnopolskim Konkursie z Zasad Muzyki "Od zasady do praktyki muzycznej" - Nowy Targ, 6 kwietnia 2017 r.

Martyna Zembal z klasy skrzypiec Pana Piotra Dziechciowskiego zdobyla wyróznienie, Monika Czyszczon z klasy skrzypiec Pana Piotra Dziechciowskiego zdobyla wyróznienie w I Malopolskim Konkursie Skrzypcowym - Kalwaria Zebrzydowska, 8 kwietnia 2017 r.

Uczennice z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz Aleksandra Lichaj i Katarzyna Florek zdobyły wyróżnienie w I Małopolskim Konkursie Pianistyczny "Wyobraźnią sięgnij gwiazd" - Krzeszowice, 8-9 kwietnia 2017 r.

Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas zdobyl wyróznienie I st. ( gr. IV) Martyna Lojek z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyla wyróznienie III st. (gr. IV) Oliwia Polak z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyla wyróznienie II st. (gr. VI) Agata Bloniarz z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyla wyróznienie I st. (gr. V) Anna Suder z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyla wyróznienie I st. (gr. V) Grzegorz Malacina z klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej zajal I miejsce (gr. V) Tatiana Bryja z klasy fortepianu Pani Malgorzaty Majdy otrzymala GRAND PRIX (gr. IV) Anna Figura z klasy fortepianu Pani Malgorzaty Majdy zdobyla wyróznienie I st. (gr. VI) w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne Spotkania Muzyczne" Kolbuszowa, 10-11 kwietnia 2017 r.

Joanna Balicka z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zajęła I miejsce, Kamil Mokracki z klasy organów Pana Marcina Augustyna zajął I miejsce, Mikołaj Tokarczyk z klasy organów Pana Marcina Augustyna zajął II miejsce, w VI Konkursie Gry a Vista oraz Czytania Prozy i Poezji "Czytanie w Trzcianie" - Trzciana, 22 kwietnia 2017 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zajęła III miejsce w 21st International Competition of Bohdan Warchal in playing the blow-string instruments - Dolny Kubin (Słowacja) 27 kwietnia 2017 r.

Miriam Wójciak z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas zajęła I miejsce oraz zdobyła Nagrodę Specjalną w I Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Polskiej - Jarosław, 27-28 kwietnia 2017 r.

Marcin Głodziak z klasy gitary Pana Andrzeja Krawca zdobył wyróżnienie I st. w konkursie International Guitar Competition "Fernando Sor" Frydek - Mistek (Czechy) 27 - 28 kwietnia 2017 r.

Duet w składzie: Łukasz Bryja i Patryk Bus z klasy klarnetu Pana Stanisława Rakoczego zajął III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych "Konsonan"” - Miechów, 10 maja 2017 r.

Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zajęła II miejsce w VI Dziecięcych Spotkaniach z Muzyką Fortepianową „ Od klasyki do rozrywki” Przemyśl, 27 maja 2017 r.

Martyna Plewa z klasy organów Pana Marcina Augustyna zajęła I miejsce (gr. A), oraz Mariola Pierwoła z klasy organów Pana Marcina Augustyna zajęła I miejsce (gr. B) w I Międzyszkolnym Konkursie Organowym dla Uczniów SM I st. - Kraków, 5 czerwca 2017 r.

Jan Rajski z klasy fortepianu Pani Agnieszki Derebas zajął III miejsce, Aleksandra Lichaj z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyła wyróżnienie I st., Katarzyna Wojtyczka z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz zdobyła wyróżnienie II st. w III Międzyszkolnym Konkursie „Skawińskie Konkursy Muzyczne – Moja muzyka jest we mnie” - Skawina, 5 - 13 czerwca 2017 r.

Szymon Wyrostek z klasy akordeonu Macieja Inglota zajął II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie "Skawińskie Konkursy Muzyczne - Moja muzyka jest we mnie" Skawina, 5 - 13 czerwca 2017 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zajęła II miejsce Joanna Balicka z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zdobyła wyróżnienie III st. w III Międzyszkolnym Konkursie "Skawińskie Konkursy Muzyczne – Moja muzyka jest we mnie" Skawina, 5 - 13 czerwca 2017 r.

Oliwia Polak z klasy fortepianu Pani Urszuli Krauzowicz otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów "Chopin pod Wawelem" - Kraków, 21- 25 czerwca 2017 r.

Big band PSM pod dyrekcją Pani Marty Łapczyńskiej zajął II miejsce w 40 Małopolskim Festiwalu Orkiestr Dętych "Echo Trombity" - Nowy Sącz, 23-25 czerwca 2017 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zajęła I miejsce w II Geneva International Music Competition Geneva-Szwajcaria, 01 czerwca-01 lipca 2017 r.

Maria Hornik z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały zdobyła II nagrodę w XXVIII Flame Compeition 2017 Yung Pianist, Violonists, Cellists (6 to 19 years old) Francja-Paryż, 3 - 8 lipca 2017 r.