W związku z ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanych z zagrożeniem epidemiologicznym rekrutacja do naszej szkoły nie odbędzie się w planowanym terminie. Dokładnego terminu na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie podać, ponieważ wszysto zależy od tempa liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Kwestionariusze osobowe kandydatów do szkoły przyjmujemy w trybie ciągłym.

Zapraszamy do składania kwestionariuszy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu ogłasza nabór kandydatów do klas pierwszych I i II stopnia na rok szkolny 2020/2021 na następujące instrumenty:

- fortepian
- skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara
- flet, obój, klarnet, fagot, saksofon, trąbka, puzon, akordeon, perkusja
- śpiew solowy, organy

 

Dodatkowych informacji udziela sekretariat szkolny
PSM I i II st. im. F. Chopina, ul. Parkowa 12, 34-400 Nowy Targ
Tel/fax (18) 264 98 61, (18) 266 27 12

Do kwestionariusza należy dołączyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych kandydata do podjęcia kształcenia w szkole muzycznej. (Podstawa  prawna: Rozporządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 16 czerwca 2011 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do publicznych szkół i placówek artystycznych Dz. U. z 2011 r. Nr 142, poz. 831 § 3. p. 3. )

Pobierz kwestionariusz osobowy do Szkoły Muzycznej I stopnia
Pobierz kwestionariusz osobowy do Szkoły Muzycznej II stopnia